https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-zuid/MB2J1/stand.rss
Array
(
    [number] => 2
    [team] => Apollo Mill MB 2
    [games] => 3
    [points] => 15
    [setswin] => 12
    [setslose] => 0
    [pointswin] => 308
    [pointslose] => 204
)
https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-zuid/MB2J1/stand.rss
Array
(
    [number] => 2
    [team] => Apollo Mill MB 2
    [games] => 3
    [points] => 15
    [setswin] => 12
    [setslose] => 0
    [pointswin] => 308
    [pointslose] => 204
)
https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-zuid/MB2J1/stand.rss
Array
(
    [number] => 2
    [team] => Apollo Mill MB 2
    [games] => 3
    [points] => 15
    [setswin] => 12
    [setslose] => 0
    [pointswin] => 308
    [pointslose] => 204
)
https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-zuid/MB2J1/stand.rss
Array
(
    [number] => 2
    [team] => Apollo Mill MB 2
    [games] => 3
    [points] => 15
    [setswin] => 12
    [setslose] => 0
    [pointswin] => 308
    [pointslose] => 204
)
https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-zuid/MB2J1/stand.rss
Array
(
    [number] => 2
    [team] => Apollo Mill MB 2
    [games] => 3
    [points] => 15
    [setswin] => 12
    [setslose] => 0
    [pointswin] => 308
    [pointslose] => 204
)
https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-zuid/MB2J1/stand.rss
Array
(
    [number] => 2
    [team] => Apollo Mill MB 2
    [games] => 3
    [points] => 15
    [setswin] => 12
    [setslose] => 0
    [pointswin] => 308
    [pointslose] => 204
)
» Zitvolleybal 2 Zitvolleybal 2 – v.v. Apollo Mill
Volg ons op social media:

Zitvolleybal 2

Team

Bert-jan Koekenbier Spelend teamlid
Peter Lemmers Spelend teamlid
Patricia Derks Spelend teamlid
Martijn Bovens Spelend teamlid
Hans Klein Spelend teamlid/coach
Paula Klein-Janssen Spelend teamlid
Sandra Toenders Spelend teamlid
Tim van der Rijt Spelend teamlid
Peter Daverveld Trainer
Martin Lijssen Assistent trainer
Jos van de Lockand Assistent trainer

Trainingstijden

Donderdag 19.00-20.30 uur
De Looierij, Mill
Peter Daverveld

Stand

Team GS P SV ST PV PT

Volledig programma

Datum Tijd Thuis Uit
30-10-2020 20:00 VCP DS 1 Apollo Mill DS 1
31-10-2020 14:30 Skunk MC 1 Apollo Mill MC 2
31-10-2020 12:00 TFC MB 1 Apollo Mill MB 1
31-10-2020 17:30 SVS DS 1 Apollo Mill DS 2
31-10-2020 17:00 VC Unitas MB 1 Apollo Mill MB 2
31-10-2020 13:00 V.a.s. F.D.S. XZ 1 Apollo Mill XZ 1
07-11-2020 15:00 Apollo Mill MC 2 Avance MC 1
07-11-2020 15:00 Apollo Mill DS 2 Flamingo's'56 DS 4
07-11-2020 17:15 Apollo Mill MB 1 VC Volt MB 2
07-11-2020 17:15 Apollo Mill DS 1 Hajraa DS 3
07-11-2020 17:15 Apollo Mill MB 2 Spirit MB 1
07-11-2020 15:00 Apollo Mill MC 1 Revoc/VCB MC 1
14-11-2020 12:30 Spirit MB 1 Apollo Mill MB 2
14-11-2020 15:00 Detac MC 2 Apollo Mill MC 2
14-11-2020 12:00 SOMAS/Activia MB 3 Apollo Mill MB 1
14-11-2020 14:00 Hands up DS 2 Apollo Mill DS 1
14-11-2020 15:00 BVC Holyoke XZ 1 Apollo Mill XZ 1
21-11-2020 17:15 Apollo Mill MB 2 Skunk MB 1
21-11-2020 15:00 Apollo Mill MC 2 Were-Di MC 1
21-11-2020 16:00 Vocala MB 2 Apollo Mill MB 1
21-11-2020 17:15 Apollo Mill DS 1 Detac DS 1
21-11-2020 15:00 Apollo Mill MB 2 VC Unitas MB 1
21-11-2020 15:00 Apollo Mill MC 1 Civitas MC 1
28-11-2020 12:30 Skunk MB 1 Apollo Mill MB 2
28-11-2020 19:00 Nuvoc DS 2 Apollo Mill DS 1
28-11-2020 19:00 Flamingo's'56 DS 4 Apollo Mill DS 2
28-11-2020 17:00 Revoc/VCB MC 1 Apollo Mill MC 1
28-11-2020 15:00 Bedovo MC 1 Apollo Mill MC 2
12-12-2020 11:00 VC Polaris MC 2 Apollo Mill MC 2
12-12-2020 12:30 Spirit MB 1 Apollo Mill MB 2
12-12-2020 14:00 Apollo Mill DS 2 ActiveRooy DS 2
12-12-2020 14:00 Apollo Mill MB 1 Vollan '65 MB 2
12-12-2020 14:00 Apollo Mill DS 1 Podarwic DS 1
12-12-2020 16:15 VC Allvo XZ 1 Apollo Mill XZ 1
12-12-2020 12:30 Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 1 Apollo Mill MB 2
12-12-2020 14:00 Peelpush MC 3 Apollo Mill MC 1
16-01-2021 16:30 Vollan '65 DS 1 Apollo Mill DS 1
16-01-2021 17:15 Apollo Mill XZ 1 Spaarnestad XZ 1
23-01-2021 17:15 Apollo Mill DS 1 WHV DS 2
30-01-2021 16:00 Phoenix DS 1 Apollo Mill DS 1
30-01-2021 15:15 Apollo Mill XZ 1 ZVH XZ 1
06-02-2021 18:45 Peter Peters/TSR DS 1 Apollo Mill DS 1
13-02-2021 17:15 Apollo Mill XZ 1 V.a.s. F.D.S. XZ 1
27-02-2021 17:15 Apollo Mill DS 1 VCP DS 1
27-02-2021 17:15 Apollo Mill XZ 1 VC Allvo XZ 1
06-03-2021 18:45 Hajraa DS 3 Apollo Mill DS 1
13-03-2021 17:15 Apollo Mill DS 1 Hands up DS 2
13-03-2021 17:15 Apollo Mill XZ 1 BVC Holyoke XZ 1
20-03-2021 19:00 Detac DS 1 Apollo Mill DS 1
20-03-2021 00:00 V.a.s. F.D.S. XZ 1 Apollo Mill XZ 1
27-03-2021 17:15 Apollo Mill DS 1 Nuvoc DS 2
10-04-2021 16:45 Podarwic DS 1 Apollo Mill DS 1
17-04-2021 17:15 Apollo Mill DS 1 Minerva DS 1
17-04-2021 13:00 Volley Tilburg XZ 1 Apollo Mill XZ 1